Petting, seks analny i przerwanie błony dziewiczej a ryzyko ciąży

Witam.Uprawiałam z chłopakiem petting i seks analny, doszło wytrysku na narządy płciowe i przeniesienie spermy palcem do pochwy.Dodam ze przy pettingu doszło to przebicia błony i przez 2 dni miałam rano jasno brązowe plamienia. Okres spóźniał się 10 dni, wiec zrobiłam test(negatywny).Po 18 dniach spóźnienia dostałam, normalny 7- dniowy okres.Po okresie zrobiłam jeszcze 2kolejne testy(tez negatywne.przed okresem jadłam antybiotyki. jest możliwość,że mogę być w ciąży?Jestem za mloda na dzieck

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ciążę można wykluczyć, jeśli testy wykonano prawidłowo. Prawdopodobnie infekcja i antybiotykoterapia wpłynęły na opóźnienie miesiączki. Jeśli boi się Pani ciąży czas pomyśleć o skutecznej antykoncepcji.