Petting w ostatnim dniu miesiączki

Witam,w ostatnim dniu miesiączki uprawialam petting z chłopakiem,powiedział,ze mogl niechcący dotknąć spermy na pościeli,dlugo sie po tym piescilismy.Mam cykle od 30-33 dni.A 5 dni po spotkaniu ,tj 10 dc u siebie kilka czerwonych plamek krwii.Zastanawiam sie czy moglo to byc krwawienie implantacyjne,nigdy nie mialam czegoś takiego.Bardzo proszę o szybka pomoc ;(

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest mała, ale nie można jej wykluczyć. Proszę wykonajcie test ciążowy.