Pewien problem

Witam, mam 17 lat. Powiem jakie mam dolegliwości zawroty głowy, problem z równowagą najbardziej w nocy, problem z koncentracją i pamięcią, drżenie rąk, problemy z czytaniem czasami niewyraźnie widzę i nie mogę utrzymać wzroku w jednej linijce, niechętni patrze na światło, często zapominam słów. Te dolegliwości już mam od ponad roku miałem robione badania krwi, moczu, Tomografia Komputerowa głowy, Neurolog, Laryngolog, Okulista wszystko ok. Tydzień temu znowu poszedłem do Neurologa kazał mi zamknąć oczy i ręce do przodu wystawić to nie utrzymałem się tak przepisał Betaserc i na Rezonans magnetyczny głowy wysłał żeby sprawdzić jak krew przepływa ale te badanie dopiero w Marcu mogę wykonać.

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Z opisu wynika, że wykonano wiele badań i nie znaleziono dotąd przyczyny. Trudno mi ocenić czy wykonano wszystkie niezbędne, nie znając pełnej listy. Objawy są zdecydowanie niepokojące-wskazana jest ogólna ocena przez jednego lekarza- najlepiej Twojego rodzinnego.
Czy na pewno po drodze nie pominięto wykonania jakiś mogących mieć jeszcze znaczenie badań, choćby krwi?

Pozdrawiam