Picie siemienia lnianego a problemy z żołądkiem

Pije siemie lniane rano na czczo i wieczorem przed snem bo mam problem z żołądkiem. W ciagu dnia pije rozcieczony z woda puder z mlodego jeczmienia. I chce jeszcze wprowadzic od 1-4 lyzeczek oleju kokosowego. Odzywiam sie zdrowo i prowadze aktywny styl zycia.Czy to nie za duzo?

Witam.
Proszę zdecydować się na jedną z metod i robić sobie przerwy. Nasz organizm może przyzwyczaić się i uodpornić wtedy nie będzie pożądanego działania. Polecam oliwę z oliwek lub olej rzepakowy, który zawiera 10 razy więcej kwasów omega3 niż ten z oliwek.
Pozdrawiam Julita Krawczyk

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, proszę napisać jaki konkretnie ma Pani problem z żołądkiem. Siemie lniaine ma udowodniony korzystny wpływ na ochronę błon śluzowych żołądka i przeyłku, nie spotkałam się z badaniami nad wpływem oleju kokosowego. Pozdrawiam