Pięć poronień a in-vitro sfinansowane przez państwo

cześć miałam 5 poronień wiec czy mogę starać się z mężem o In vitro w ramach że rząd pokryje całość. Dzięki Agnieszka i Marek
KOBIETA ponad rok temu

biliście badania genetyczne.Przysługują wam za darmo na NFZ
Skierowanie na badania pani dostanie od ginekologa a mąż od lekarza
pierwszego kontaktu.na śląsku robią badania w Genomie w rudzie
śląskiej.Myślę, że powinni się zgłosić na badania w pierwszej kolejności