Pieczenie i swędzenie pochwy oraz przezroczysta maź

Witam. Od kilku dni ( gdy skończyła mi się miesiączka) nastąpiło u mnie pieczenie i swędzenie w okolicach pochwy. Przy kąpieli zauważyłam że z pochwy wycieka mi przeźroczysta maź, a następnie białe kuleczki pojawiły się na moich palcach gdy dotknęłam pochwę. Co to może być? Czy Tantum Rosa mi na to pomoże? Dodam iż 2 tyg temu miałam stosunek. Pozdrawiam :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję, najpewniej o etiologii grzybiczej. W celu wdrożenia właściwego leczenia proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Tantum Rosa zdecydowanie nie jest środkiem, który zapewni wyleczenie.