Pieczenie i swędzenie w okolicach pochwy a seks i tampony

Witam Około miesiąca temu rozpoczęłam współżycie z moim partnerem i dopiero po tym zaczęłam używać tamponów. W ostatnim czasie występuje u mnie pieczenie i swędzenie w okolicach pochwy a przy nawet małej penetracji (albo czasem nawet bez) jest zauważalne delikatne krwawienie, w śluzie lub w moczu. Łącznie tamponów urzywałam przez dwie miesiączki. Czy to może być jakieś powikłanie?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Przyczyna dolegliwości u Pani może być infekcja dlatego proponuję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam