Pieczenie oczu

Czy pieczenie oczu to oznaka konieczności zakupu okularów czy może być spowodowana przemęczeniem i niewyspaniem?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane przemęczeniem i niewyspaniem. Inną przyczyną może być zapalenie spojówek. Proszę zadbać o prawidłowy wypoczynek. Jeśli dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u okulisty.