Pieczenie sromu i biały śluz po pettingu a ciąża

Dzień dobry, 6 dni temu uprawiałam petting z chłopakiem. Ocierał się o moje miejsca intymne, ale nie doszło do wytrysku na nie. Było to w 5 dniu miesiączki. Czy możliwe jest, że doszło do zapłodnienia? Od tamtego dnia czuję pieczenie sromu, zauważyłam biały śluz z pochwy oraz odczuwam bóle podbrzusza i mam obolałe piersi. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku ryzyko jest naprawdę znikome. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. A propos objawów, to pieczenie, upławy oraz dolegliwości bólowe mogą świadczyć o infekcji. Sugeruję zatem skonsultować się z lekarzem ginekologiem.