Pielęgnacja blizn potrądzikowych na twarzy

Witam;) Mam kilka blizn po tradziku. Niewielkie dziurki na policzkach.. Robie regularnie peeling gruboziarnisty, ale zastanawiam sie czy on nie pogarsza sprawy? Dodam, ze jestem w 8 tyg ciazy, i zadne peelingi chemiczne niestety nie wchodza w gre;( jak jeszcze moge pozbyc sie dziur z twarzy??

Witam,
jest Pani w ciąży ,to piękny okres w życiu każdej Kobiety,proszę nie przejmować się drobnymi zmianami na twarzy.Peelingi, które Pani wykonuje wpływają zapewne pozytywnie na skórę Pani twarzy.Jeżeli znajdzie Pani czas sugeruję konsultację u lekarza medycyny estetycznej. Z mojego wieloletniego doświadczenia przy leczeniu blizn potrądzikowych najlepsze efekty dają mocne /wykonywane przez lekarzy/ peelingi np TCA ,leczenie laserem Co2, ale no to ma Pani jeszcze sporo czasu ze względu na Pani odmienny stan:)
pozdrawiam serdecznie

Witam po ciąży można wykonać serię peelingów medycznych, po konsultacji lekarz dobierze odpowiedni rodzaj.Teraz może Pani wykonywać peeling enzymatyczny zamiast stosować peeling gruboziarnisty.

Dzień dobry,

W okresie ciąży jak i karmienia piersią za wiele zrobić Pani nie może. Radzę przeczekać ten okres a następnie udać się na konsultację do specjalisty i rozważyć serię zabiegów np. laserem frakcyjnym eCo2 a połączeniu z mezoterapią. Seria zabiegów przynosi zadowalające efekty, zabiegi wykonuje się co ok.6 tygodni.

Pozdrawiam serdecznie.