Pielęgnacja oczu a praca przy komputerze

Jak dbać o oczy jeśli dużo się ogląda tv i pracuje przy komputerze?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku długotrwałej pracy przy monitorze oraz częstego oglądania telewizji warto zadbać o oczy. Należy zachować odpowiednią odległość od monitora oraz robić regularne przerwy. Warto również stosować nawilżające krople do oczu. W przypadku problemów z oczami warto udać się na kontrolę do lekarza okulisty.

Witam.
Bardzo ważną sprawą jest robienie kilkunastominutowych przerw w pracy przy komputerze.
Gdy to nie wystarcza proponuję stosowanie kropli z grupy sztucznych łez .
Pozdrawiam