Pielęgnacja tłustej i trądzikowej cery u chłopaka

Są jakieś "męskie" sposoby pielęgnacji tłustej cery z wągrami i wypryskami? Bo jakoś trudno sobie wyobrazić, że mój chłopak stoi przed lustrem i nakłada maseczki, robi peelingi i jakieś inne babry...

Witam, na pewno skórę trzeba oczyścić. Najlepiej wykonać taki zabieg w gabinecie, gdzie kosmetolog dokładnie obejrzy skórę i doradzi. Jednak sam zabieg to nie wszystko, odpowiednia pielęgnacja skóry w domu też jest bardzo ważna i dopiero w połączeniu można osiągnąć pożądane rezultaty.

Tak , można stosować żel do mycia twarzy z la roche posay effaclare gel moussant,peeling enzymatyczny+ odpowiednio dobrany krem to można samemu w domu wykonać.

U kosmetyczki można skorzystac jesli nie ma przeciwwskazań z mikrodermabrazji lub peelingu kawitacyjnego+ odpowiednio dobranej maski do twarzy.

W gabinecie medycyny estetycznej można skorzystać z peelingu medycznego.