Pieprzyki na ciele po uczęszczaniu na solarium

Odkad zaczelam chodzic na solarium na mojej skorze pojawily sie dziwne pieprzyki na brzuchu i nogach.. Co moze to oznaczac

Pojawianie się zmian typu pzebarwienia , znamiona jest wyrazem starzenia sie skóry. Oczywiście solarium to zjawisko przyspiesza!!! Proszę nie korzystać z solarium jeżeli chce Pani zachować młoda piękna skórę na dłużej.