Pierwsze USG w ciąży: kiedy się wybrać?

Dnia 21.01.2011 miałam miesiączkę, cykle 28 dni, regularne, okres powinnam dostać 17.02.2011. Dnia 20.02.2011 zrobiłam test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny (okresu brak, temperatura powyżej 37). Czy jeśli dzisiaj (22.02) pójdę do ginekologa, to na USG będzie można już zobaczyć pęcherzyk?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
W badaniu USG pęcherzyk ciążowy uwidacznia się pomiędzy 4. a 5. tygodniem ciąży. Z daty ostatniej miesiączki wynika, że jest Pani w 4. tygodniu ciąży. Jest szansa, że w badaniu USG pęcherzyk ciążowy będzie już widoczny.
Pozdrawiam.