Pierwszy stosunek seksualny a ryzyko zapłodnienia

Witam. 8 dni po okresie odbyłam swój pierwszy stosunek seksualny. Był on bez zabezpieczenia i trwał bardzo krótko (około 1 minutę). Nie doszło do wytrysku spermy wewnątrz ani na zewnątrz. Mój cykl jest bardzo zróżnicowany (waha się między 30 a 50 dniami), dlatego nie potrafię określić czy były to moje dni płodne. Czy mogłam w takim przypadku zajść w ciążę? Bardzo proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek przerywany nie chroni przed ciążą. Nie można wykluczyć takiej możliwości, gdyż w preejakulacie mogą znajdować się plemniki zdolne do zapłodnienia.