Pieszczoty piersi członkiem a ryzyko ciąży

Pieszczoty piersi członkiem . Witam okres dostałam 29 kwietnia do pieszczot piersi członkiem doszło 5.maja .Prawdopodobnie członek męża był wilgotny i mógł wypływać płyn .W związku z tym mam pytanie po tym wszystkim zmyłam wodą piersi i wytarłam ręce , ale nie pamiętam czy umyłam mydłem ręce za czym podmyłam miejsca intymne czy jest ryzyko ciąży?? Czy mogą być komplikacje jeśli występuje konflikt syrologiczny i ma się 1 nerke.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest niewielkie. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test po 14 dniach od zbliżenia. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.