Pieszczoty ustami w pozycji 69 a ryzyko ciąży

Witam 16.11 doszlo do pieszczot ustami czlonka meza pozycji 69.Maz z podniecenia pozniej strzelil ale w recznik papierowy ktory trzymalam ja nie bylo wspolzycia plciowego .Po tym strzale moglam miec sperme na rekach oplukalam je woda i wytarlam w recznik jeslibym dotknela miejsc intymnych po tym czy jest ryzyko ciazy? 20.11 dostalam okres byl do 26 a wczesniejszy byl 5, 6 albo 7.11 nie pamietam bo zapomnialam wczesniej zaznaczyc takze przerwa bylo 16 dni do tego 20.11 czy jest po tym ryzyko ciaz

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie ma ryzyka ciąży, ale jeśli cały czas ma Pani takie krótkie cykle, radziłabym skonsultować się z ginekologiem.
Pozdrawiam