Pionowy wzwód

Mój problem wygląda tak. Jestem nastolatkiem i odkąd pamiętam mój penis we wzwodzie był taki sam - stoi pionowo i jest bardzo sztywny. Gdy chce go odchylić, boli. Co z tym zrobić?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

prawidłowy wzwód powinien być pionowy i sztywny. Normwlnym jest także fakt, że zbytnie odchylanie penisa w stanie wzwodu jest bolesne - należy tego unikać.

Tak więc nie ma Pan żadnych problemów ze wzwodem.