Plamienia a nieregularny okres po porodzie

Witam. Mam pytanie. Zawsze miałam okres, ktróry trwał 4 dni. A ostatnie 2 miesiączki są 3 dniowe. W porównaniu do poprzednich miesiączeka krawienie jest 60% do tego co było. Po 1 takim okresie zrobiłam 2 testy ciążowe 1 w 5 dniu cyklu a 2 test w 18 dniu cyklu obydwa negatywne okres dostałam 29 dniu, ale nie są one tak jak zawsze. Dodam, że urodziłam śynka rok temu od tego czasu czuje sie zmęczoną, włosy wypadają, paznokcíe strasznie słabe.ią

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, miesiączki w dalszym ciągu mieszczą się w zakresie normy. Na zmianę charakteru krwawień mogą mieć wpływ: wiek, stres, zmiana masy ciała (przede wszystkim spadek), infekcje. Uczucie zmęczenia, wypadanie włosów i łamliwość paznokci mogą być spowodowane niedoborem witamin i żelaza. W razie wątpliwości proszę skontaktować się z ginekologiem, gdyż dopiero na podstawie dokładnego zebrania informacji i badania lekarskiego można zadecydować o dalszych koniecznych badaniach.