Plamienia a pierwszy stosunek

Ostatnio miałam okres 4 września który trwał jeden dzień, nawet nie wiem czy to był okres. Po podcieraniu sie ze sluzem wydzielala sie krew. 28 wrzesnia byl moj pierwszy raz. i 4 pazdziernika powtorzyla sie sytuacja z 4 września. co to oznacza? skoro pojawiła sie krew to czy to wyklucza ciaze? (podczas stosunku nie krwawiłam.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Krew pojawiająca się po pierwszym stosunku to najpewniej wynik defloracji jednak ta pojawia się zwykle zaraz po stosunku. Nie wykluczone iż tak wygląda u Pani menstruacja. W razie wątpliwości proponuję konsultację z ginekologiem. Zwykle krwawienie menstruacyjne traw więcej niż jeden dzień co składnia do wykonania badań hormonalnych.