Plamienia a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Witam!Cykle mam nieregularne,ale przeważają 35dniowe,leczę się na niedoczynność tarczycy i staram się z mężem o dziecko.Myślałam,że teraz jestem w ciąży,ponieważ okres się spóźniał.Niestety wystąpiły u mnie tylko brązowe plamienia,a zawsze okres mam obfity.Owe plamienia utrzymują się już czwarty dzień.Test ciążowy pokazywał wynik negatywny.Martwię się, bo po raz pierwszy zamiast miesiączki mam te brązowe plamienia. Dodatkowe objawy to bóle jajników, piersi oraz podbrzusza.Proszę o odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przypadku diagnostyka wykracza poza mozliwości internetowe. Proszę zgłosić się do Poradni Ginekologicznej.