Plamienia a ryzyko ciąży

Witam . Ostatnia miesiaczka byla 16.01 a wczesniejsze 9.12 i 4.11 .A 30.01 do 2.02 kochalismy sie z moim partnerem a 5.02 pojawily mi sie plamienia myslalam ze okres mam i tak mialam przez 3 dni brazowe plamy z blonka .Mam pytanie czy moge byc w ciąży? dla mnie to wazne ,bo jestem cukrzykiem prosze o odpowiedz .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli były to stosunki niezabezpieczone to szansa na ciążę jest duża, gdyż były to dni płodne.