Plamienia, bóle głowy przy torbielu na jajniku

Moja corka 17 letnia ma torbiela na jajniku 3,5cm.lekarz jej przepisal tabletki mediana.bierze je 10dzien i zaczely sie plamienia,bole glowy ,bole jajnikow.co teraz?ma brac dalej czy moze -przestac .dodam ze ma brac dwa opakowania bez przerwy potem zrobic 7dniowa przerwę i wziac jeszcze jedno opakowanie.ma rowniez parcie na pecherz i ciagle jej sie chce do toalety.dziekuje.

Witam. Opisane objawy nie są wynikiem stosowania tabletek a zapalenia dróg moczowych. Proszę zgłosić się do lekarza poz lub ginekologa który wdroży leczenie.