Plamienia i wydzielina z pochwy w 13 tygodniu ciąży

mam pytanie jestem w 13 tyg ciazy i mialam w 11 plamienia bardzo obfite bylam w szptalu dostalam luteine i duphaston doustnie po wyjsciu dostalam dopochwowo po czym mialam infekcje w pochwie i plamienia bardzo brazowe prawie czarne dostalam antybiotyk i tabletki na infekcje i dzis wraz z tabletka z pochwy wyszlo troche sluzu takiego lekko rozoweo i boli mnie podbrzusze ale nie caly czas tylko czasem i nie mocno co mam zrobic czy to cos zlego ? tego plamienia nie ma duzo i nie jest caly czas

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani , trudno ocenić wydzielinę opierając się na opisie. Jeżeli Pani się niepokoi- proszę odwiedzić swojego ginekologa