Plamienia i zaburzenia miesiączkowania a ochrona antykoncepcyjna

Witam, mam pytanie miałam w ostanim czasie problem z okresem 3 miesiące nie miałam dostałam tabletki na wywołanie po tygodniu stosowania okres pojawil sie. wtedy też w ten dzień zarzyłam tabletke vibin mini.Okres trwał jeden dzień było to takie plamienie ale kontynulowałam branie tabletek dostałam okres,przed białymi tabletkami teraz jeszcze jakies 4 tabletki czerwone brałam teraz juz biore białe okres trwa12 dzien teraz sa jużsame plamienia. ale współzyłam z chłoopakiem jestem chroniona?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli przyjmuje Pani antykoncepcję regularnie, jest zachowana ochrona antykoncepcyjna.