Plamienia międzymiesiączkowe i ból podbrzusza u 21-latki

Witam, mam 21lat. Od 5 lat choruję na niedoczynność tarczycy i przyjmuję codziennie Letrox 100, od sierpnia tamtego roku mam plamienia międzymiesiączkowe, w listopadzie dostałam zapalenia przydatków jednak plamienia się nasiliły dzisiaj mam je już 7 dzień i dolegają bóle podbrzusza. Lekarz mówi, że to plamienie owulacyjne.. Ale ile ono może trwać? Zresztą nigdy nie miałam takich plamień..Proszę o radę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ze względu na długość plamienia z pewnością nie ma ono związku z owulacją. Wskazana jest ponowna wizyta u specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.