Plamienia okołoowulacyjne i krwawienie po długiej jeździe rowerem

Obserwuję u siebie plamienia okołoowulacyjne ale w postaci skrzepu krwi w śluzie płodnym lub zabarwionego na brązowawo śluzu. Przedostatni okres spóźnił się ponad tydzień, ale trwał normalnie potem dwudniowe małe plamienie w środku cyklu i okres trochę skąpy 5 dniowy. Zakończył się 4 dni temu. A dzisiaj po długiej i intensywnej jeździe rowerem dostałam krwawienia jak przy okresie. Jest to żywa krew, a nie zabarwiony nią śluz. Nie współżyję. Co to może być?

Lek. Krzysztof Szmyt

Szanowna Pani,
Proszę zgłosić się do ginekologa, który po zbadaniu i wykonaniu USG, wskaże właściwe postępowanie. Być może powodem krwawienia był uraz. Pozdrawiam.