Plamienia po stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

witam mam pytanie 18 lutego w nocy kochałam sie z chłopakiem doszedł we mnie rano dostałam plamienia zamiast okresu po paru dniach mialam mdłosci wymioty i bolał mnie brzuch testy ciazowe wychodzily negatyywnie 13 marca dostałam normalnego okresu po okresie kochałam sie z chłopakiem tez skonczył we mnie teraz mam plamienie czy moze to byc ciaż? prosze o odpowiedz dodam ze miesiaczki mam nie regularne

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Możliwe są wahania hormonalne. Nie można jednak zapominać iż mogą być to objawy ciąży.