Plamienia podczas stosunków

Witam ! tydzień temu był mój pierwszy raz krwi było mało zatem po jakimś czasie postanowiliśmy to powtórzyć . Mój chłopak bardzo mocno popchał przy wkładaniu członka i zaczęła się lać krew w dużej ilości . Od tego czasu penis nawet dobrze nie wejdzie a pojawia się krew (dużo ) i trzeba stosunek przerywać . Martwi mnie to bo krew leje się przez kilka dobrych dni i powtarza się za każdym razem kiedy chcemy współżyć .
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna się Pani niezwłocznie zgłosić do ginekologa celem konsultacji.
Niezbędne jest przeprowadzenia badania ginekologicznego i ustalenie przyczyny tak dużego krwawienia po każdym stosunku.