Plamienia przy stosowaniu Actywii

Witam stosuje antykoncepcje doustna tabletki actywia podczas7 dniowej przerwy nie dostałam miesiączki,pojawiala się co prawda nigdy nie obfita raczej przeciwnie,pojawiala się na 3 a 4 dzień,teraz nie pojawiła się,wynik testu ciązowego negatywny.Dodam,ze choruje na zespół policystycznych jajników po ciąży,stąd głowna przyczyna stosowania antykoncepcji bez niej wcale nie pojawiało się krwawienie.Miałam też plamienia przed miesiaczka w tej chwili nic.Są to objawy niepokojące???Proszę o informacje.

Wskazana jest wizyta u ginekologa w celu wyjaśnienia przyczyny braku miesiączki, ocena stanu narządu rodnego w USG i diagnostyki hormonalnej. Niewykluczone, że będzie konieczność zmiany leku.