Plamienia, skrzepy i ból brzucha

witam co moze mi dolegac gdyz powinnam miec okres 13.11.2013 a nie dostalam 2 tygodnie pozniej mialam przez dwa dni plamienia tylko rano pozniej spokuj a po dwoch dniach dostalam okres obfity i duze skrzepy i straszny bol brzucha dzisiiaj jest drugi dzien okresu i jeszt bardzo duzo i duze skrzepy okropny bul brzucha przez caly dzien wczesniej tak nie bylo prosze o rade

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przypadku konieczne jest badanie bezpośrednie. Proszę udać się do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.