Plamienia zamiast miesiączki, ból podbrzusza i twarde piersi

Witam . Mam problem . Pojawily sie u mnie plamienia zamist miesiaczki. Mialam ja dostac 15 stycznia.niestety tak sie nie stalo. Zrobilam test i wyszedl pozytywnie . Mam straszne bole w podbrzusiu . Piersi mam twarde i okropne bole. czy to moze oznaczac ciaze ?? Bardzo prosze na pilną odpowiedz .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pozytywny też ciążowy wskazuje, że najpewniej rzeczywiście jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia ciąży proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.