Plamienia zamiast miesiączki i bóle brzucha

ZAMIAST MIESIACZKI PLAMIENIA? Witam,mam pytanie ostatnio miesiaczke mialam 14.10 a 10.11 dostalam plamienie i tej pory nic czem brazowe plamienia dzis tez troszke krwi bylo rano i dalej cisza,sa przy tym bole brzucha,powiem ze biore tabletki antykoncepcyjne juz dlugo nie mialam czegos takiego zrobilam tez test ciazowy wyszedl negatyne,prosze o porade

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Celem wyjaśnienia przyczyny plamień i bólu brzucha wskazana jest konsultacja u lekarza ginekologa. Niestety na podstawie samego opisu objawów, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy. Pozdrawiam.