Plamienia zamiast obfitego miesiączkowania

W POPRZEDNIM MIESIACU PODCZAS OKRESU NIE MIALAM KRWAWIENIA TAK JAK ZAWSZE CZYLI OBFICIE ALE LEKKIE PLANIENIE.ODCZULAM TAK JAKBYM GO NIE MIALA CZY MAM SIE CZYM MARTWIC?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u ginekologa.