Plamienia zamiast okresu

Witam... kochałem się z dziweczyną w czasie okresu (ostatni dzień) i skończyłem w niej. Podobnie 4 dni przed okresem. Zapewniała mnie, że ma dni niepłodne. Nie stosujemy żadnych środków anty... Cykle ma regularne, co 27 dni... teraz jednak już 3 dzień i okresu brak, a zamiast tego pojawiły się plamienia w małej ilości... Było tak też 3 mies. temu, drobne plamienia, a po 2 dniach normalny okres... Mam nadzieję, że to będzie taka sama sytuacja :( Dodam, że miała w ostatnim czasie dużo stresu i teraz też się okropnie martwi... Mówi, że bolą ją tak dziwnie piersi, są trochę większe i jakby wodniste... ;p ma również bóle w podbrzuszu i gorączkę dość wysoką (38,9). Czy może być to ciąża?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli nie stosują Państwo zabezpieczenia, to powinni się Państwo liczyć z możliwością ciąży... Bóle podbrzusza i podwyższona temperatura mogą sugerować np. zapalenie przydatków. Najlepiej będzie, jeśli Pańska partnerka wybierze się do lekarza i wyjaśni przyczynę bólów i gorączki. Przy okazji może poprosić o wykluczenie ciąży.

Pozdrawiam!