Plamienia, zarodek bez embrionu a aborcja

Witam Państwa, jestem w szpitalu w Niemczech. Ginekolog mnie zatrzymał, ponieważ miałam lekkie plamienie, a wczesnijesze 3 testy ciążowe byly pozytywne. Nie pamietam dokładnie kiedy miałam ostatni okres, ale myślę, że ok 5 lipca. Dwa dni temu zrobione usg dopochwowe pokazało zarodek, ale bez embrionu. Hcg wzroslo z 16000 w dniu kiedy bylo robione usg, do 20000 na dzień dzisiejszy. Lekarze sugerowali aborcje. Ja sie nie zgodziłam .Prosze o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez możliwości zbadania oraz oceny wyników badan dodatkowych nie można sugerować dalszego postępowania. Proszę zaufać opinii lekarza prowadzącego. W razie wątpliwości proszę poprosić o opinię innego specjalisty.