Plamienie brązowe a poronienie i łyżeczkowanie

Witam serdecznie.Jestem 3 m-ce po poronieniu i łyżeczkowaniu,kontrola u lekarza po zabiegu wyszła bardzo dobrze.Mam pytanie zauważyłam iż jeden dzień po miesiączce,gdy doszło do zbliżenia z mężem , dostałam plamienia brązowego,co to może oznaczać? Okres mam co 28-29 dni,ostatni miałam od 26.08.do 01.09. Czy powinnam zgłosić się do lekarza prowadzącego? Czy w tych dniach mogę być płodna i czy w ogóle mogę mieć owulację gdy są takie plamienia? Proszę o odpowiedż

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednorazowe wystąpienie brązowego plamienia nie powinno być powodem do niepokoju. przypadku nawrotu dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa. Pojawienie się plamień nie wyklucza możliwości wystąpienia owulacji.