Plamienie i ból podbrzusza a wynik testów ciążowych

dzien dobry tydzien przed okresem robilam test i wyszly 2kreski siudmego zaczelam plamic 8tez a dzisiaj zaczelam mocniej plamic i na dodatek boli mnie pod brzusze w czoraj tez robilam test i wyszetl pozytywnie ale ta druga kreska byla blada pomocy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby bezzwłocznie zgłosić się do ginekologa. Objawy jakie Pani podaje mogą sugerować poronienie samoistnie. Aby to wykluczyć koniczyne jest badanie ginekologiczne.