Plamienie implantacyjne a miesiączka

Hej Od 2 tygodni mam palmienia. Na początku było brązowe ok. tygodnia, później jeden dzień jasno różowe i znowu brązowe a od wczoraj blado czerwone. Około 7.09. powinnam dostać miesiączkę. Gdzieś wyczytałam o plamieniu implantacyjnym, ale nie chyba nie.A czy może być tak,że tydzień plamienia był spowodowany infekcją,a następne plamienia to plamienia implantacyjne ??? Od dziś te plamienia są większe,brązowe. Czy to może być miesiączka,nie boli mnie brzuch ani nie miałam żadnych objawów miesiączki
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Z Pani opisu można jedynie wywnioskować, że raczej nie jest to plamienie implantacyjne. Proponuję udać się do ginekologa, który po bezpośrednum badaniu postawi rozpoznanie.