Plamienie oraz krew ze śluzem a krwawienie implantacyjne

Czy na wynik bhcg wplywa luteina( od 9 d 11 sierpnia), nalicin(1,2 sierpnia), krwimocz( 31 lipca). Pettingi 29 i 30 lipca. bhcg robione 18 sierpnia. okres mial byc 6 jdnak ie nie zjawil, 13 pojaiwlo sie plmienie, pozniej krew ze sluzem (po luteinie) w dc zrobilam badanie-wtedy bylo rozowe plamienie, 7 dc tez. wynik <0.100. zakresy od 3 tyg ciazy sa podane. Czy moglo to byc krwawienie implantacyjne? czzy wynik jest wiarygodny, robiony w 6dc (jesli z luteiny to byl okres)

Witam serdecznie. Test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od daty stosunku. Ciąża jest mało prawdopodobna w tym momencie.