Plamienie po cięciu cesarskim u 34-latki

4.08 miałam cesarskie cięcie podczas którego usunięto mi torbiel czekoladową z prawego jajnika(5x6 cm).Po 6 tyg zakończyło się krwawienie połogowe.Po dwóch tygodniach czyli 8 tyg od porodu dostałam miesiączkę.No i dzisiaj 11 dnia cyklu znów dostałam krwawienia.Nie byłam jeszcze u ginekologa wizyta za kilka dni.Nie wiem czy to krwawienie jest normalne czy nie.Brzuch mnie nie boli,czasem czuję lekkie kłucie w prawym jajniku i od kilku dni bóle w dolnej części kręgosłupa (mam skoliozę zaawansowaną)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krwawienie zdecydowanie nie jest "naturalne". Jak najbardziej może być to jednak wynik endometriozy, na którą najpewniej Pani choruje. W celu wyjaśnienia przyczyny objawów sugeruję konsultację ginekologiczną.