Plamienie po pettingu tydzień przed spodziewanym okresem a prawdopodobieństwo ciąży

mam pytanie , we wtorek 20maja chlopak robił mi dobrze palcem dluzszy czas ,po czym wlozyl penisa na pare sukund ale zas go wyciągnął i dalej robił mi palcem w pochwie, zas mnie juz troche tarło . dzis 22maja mam na majtkach takie plamienie i zauwazylam lekka krew. okres mam dostac 31maja . biorę tabletki antykoncepcyjnie caly czas , dodam tez ze bralam tabletki na grype ostatnio i spalacze na silownie , ale one nie koliguja z moimi tabletkami. Czy Jestem w ciązy? Co oznacza to plamienie?

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z mechanicznym otwarciem dróg płciowych. Jeżeli stosuje Pani antykoncepcję regularnie nie ma powodów do obaw o ciążę.