Plamienie w 14 dniu cyklu

Mam 14 dzień cyklu, jest to mój pierwszy miesiąc przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Miesiąc temu dowiedziałam się o 4- centymetrowej torbieli na jajniku, którą od razu zaczęłam leczyć L***. Od wczoraj mam brązowe plamienia, czasem występuje róznież odrobina krwi. Czego to może być powód?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

W 14. dniu cyklu może być to plamienie okołoowulacyjne, będace zjawiskiem fizjologicznym. Jednak najlepiej, przy najbliższej wizycie, zgłosić to swojemu lekarzowi.