Plamienie w 6. tygodniu ciąży a poronienie

Witam,jestem w okolo 6 tygodniu ciazy. Dostalam plamienia krew zywo czerowna ze skrzepami ale krzepy male,drobne. Jedn dzien krwi czystej potem 2 dni plamienia rozowawego. Mam zawroty glowy,mdlosci,oslabienie. Jestem po poronieniu,ktore mialo miejsce 6.lipca.2013r Poronilam w 13 tygodniu i mialam zabieg lyzeczkowania. Przed poronieniem sa dwie ciaze zdrowe,rozwiazne cesarskim cieciem. Pierwsza 6 lat temu,druga rok i 8 miesecy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku wystąpienia krwawienia we wczesnej ciąży wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.