Plamka w RTG płuc
robilem rtg pluc mam zapalenie oskrzeli wyszla mi plamka na wysokosci 7 zebra po stronie prawej obwodowo plamisty cien czy to grozne

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Na podstawie samego opisu nie mogę zbyt wiele powiedzieć. Proszę pamiętać jednak, że każdy okrągły cień na zdjęciu RTG klatki piersiowej jest podejrzany. konieczna jest jego weryfikacja.