Plamy i przebarwienia na nogach i rękach

Dziwne plamy przebarwienia na nogach i rękach. Trudno to opisać tutaj jest link do zdjeć: https://www.icloud.com/iphoto/projects/#12;CAEQARoQjH5yPdnP5Mb4k9ED5P58og;7F031C66-B820-4C24-9CFE-BA959D95DE6C nie boli to, nie swędzi, czasami zanika i pózniej znowu wraca. Czesto na rękach medzy palcami skóra robi sie bardzo sucha i twarda jak by skorupowata.

Serdecznie zapraszam na konsultację, dobierzemy odpowiednie zabiegi.
Na skórę suchą , skorupowatą między palcami polecam zrobienie peelingu i zastosowanie cicabio lub maści dernilan.