Plamy na ciele u dziecka

Witam, Proszę o pomoc. Mam 5-letnia córkę. Od 3 lat, w zimowych miesiacach, wystepują u niej plamy na całym ciele, jakby była poparzona i przy tym ma bąble, jakby ją komary pogryzły. Nigdy ją to nie swędziało, ale teraz ją swędzi. Co to może być? Lekarze twierdzą, że to alergiczne. Mieszkam w UK i nikt nie chce nam pomóc. Z góry dziękuję za odpowiedź. Dodam jeszcze, że te plamy pojawiają się, jak się zaczyna przeziębienie.

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Bardzo prawdopodobne jest alergiczne tło objawów. Musi się Pani zastanowić, co się w tym czasie u Państwa zmienia i co może być przyczyną uczulenia. Proszę również spróbować zmienić środki stosowane na przeziębienie u dziecka, bo może objawy wynikają z działania niepożądanego leku. Konieczna jest także wizyta alegologa dziecięcego. Wiele informacji na temat alergii znajdzie Pani w naszym serwisie.

Pozdrawiam