Planowanie ciąży a nieregularne miesiączki

Staram się z partnerem o dziecko, probowalismy juz kilka razy i nic, jestem zdrowa. Nie dawno miałam powiększony jeden jajnik ale juz jest taki jaki powinien być, tak wiec co może być przyczyna tego ze nie mogę zajść w ciąże lub co mamy albo jak się starać żebyśmy mieli maluszka? Mam nieregularne miesiączki...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani jak długo starają się Państwo o dziecko. Warto bowiem pamiętać, że statystycznie takie starania trwają 6 miesięcy. Proszę kontynuować starania, pamiętając, by współżyć w czasie dni płodnych.