Planowanie ciąży u matki z rozszczepem kręgosłupem

witam. :) Ja jestem Ewa a mój Chłopak Damian , chcielibyśmy mieć dziecko.. ale ja urodziłam się z rozszczepem kręgosłupa a mój chłopak w wieku niecałych 3 lat zachorował na sepsę i miał amputowane kończyny dolne i część górnych tzn palce.. staramy się ale nie wychodzi juz od 2 lat .. co mam robić ? :(

Milena Lubowicz

Po tak długim czasie starania o dziecko bez skutku konieczna jest wspólna wizyta Państwa u ginekologa i rozpoczęcie diagnostyki bezpłodności.
Pozdrawiam