Planowanie dziecka po laparoskopii

witam bardzo serdecznie nie dawno miałam robiona laparoskopie mam 23 lata i od ponad roku z mezem staramy się o dziecko i jak na razie nic. Mialam uwalniane zrosty. czy po laparoskopii istnieje wieksza możliwość na poczecie tak upragnionego dziecka ? 21.03 ide na wizyte kontrolna do ginekologa może swojej pani doktor powinnam przedstawić cala sytuacje i ona postanowi co dalej? bardzo się martwię. bardzo proszę o jakas sensowna rade z góry bardzo serdecznie dziekuje pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wizyta u specjalisty ginekologa jest prawidłowym postępowaniem. Lekarz na podstawie badania oraz wyników badań dodatkowych oceni szansę na upragniona ciąże.